OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ NA SLOVENSKO

Obchodní podmínky se řídí stejnými ustanoveními jako v České republice, viz. zde mimo část o cenách za úhradu poplatku za dopravu a doručení. Tyto jsou stanoveny níže ...

 

CENY ZA SLUŽBY PRO PRODEJ NA SLOVENSKO

 

Zboží vám bude odesláno Českou poštou.

Přijímáme platby formou mezinárodního příkazu EUROGIRO, kde zadáte platbu určenou na účet příjemce na poště, která je členem EUROGIRO NETWORK. Kód poplatků je nezbytné uvést typ OUR. Příkaz lze podat na kterékoliv poště ve Slovenské republice buď převodem z účtu nebo v hotovosti. Na příkaz zadáte požadovanou částku v českých korunách. Částka v Kč bude přepočítána denním kurzem v den podání příkazu.
 

Ke každé objednávce bude připočítáno poštovné dle našich obchodních podmínek, a to ve výši 250,-Kč

 

Další příplatky, které budou účtovány v případě potřeby nebo vyžádání:
Neskladný balík …………120,-Kč
Křehký balík …………..….. 60,-Kč 

 

 

A jak to funguje v praxi?

Po objednání zboží vám vaši objednávku potvrdíme na majl. Po jejím zpracování a následném objednání zboží vám zašleme podmínky k platbě, tzn. celkovou částku za zboží i s poštovným, VS pod kterým příkaz zadáte a ostatní všechny potřebné informace pro provedení platby formou eurogira. Jakmile budou peníze připsány na náš účet a zboží budeme mít skladem, nepodleně jej odešleme na vámi uvedenou adresu.

 

Jiné možnosti platby ...

Pokud vaše banka nabízí převody peněz do zahraničí (v našem případě do České republiky) i formou internet banking nebo jakoukoli jinou formou, můžete požadovanou částku uhradit i touto formou.

Vždy ale musíte uhradit veškeré poplatky s tím spojené. Zboží vám bude zasláno, jakmile nám bude připsána na účet celá požadovaná částka v Kč.

 


 TOPlist

 

 

 

 

 

   

 

Velkoobchod Stoklasa

 

  Mazda 121

 

půjčovna kostýmů

 

měření radonu

 

www.h-krby.wgz.cz

 

hodinový manžel Praha

 

Výklad karet

 

váha